Dr. Enyedy Andor Református Általános Iskola, Óvoda és Bölcsőde

  
Tájékoztató

Beiratkozás a Mezőcsáti Református Óvodába
Tisztelt óvodát választó Szülők!

Értesítjük a leendő óvodás gyermekek szüleit, hogy a Dr. Enyedy Andor Református Általános Iskola, Óvoda és Bölcsőde

Óvodai Intézményegységébe a 2021/2022 nevelési évre történő óvodai beiratkozás

2021. 04. 20. és 04. 21. napján történik

Óvodánk épületében.

Az emberi erőforrás minisztere EMMI 19/2021. (III.10.) határozata értelmében a beiratkozás a szokásos rendben és ütemezésben történhet meg, azonban a járványhelyzetre való tekintettel a szülőnek/gondviselőnek nem szükséges feltétlenül személyesen megjelennie az intézményben, hanem elektronikus úton is megtörténhet a beiratkozás. Elektronikus jelentkezés esetén a szükséges dokumentumokat elegendő a nevelési év megkezdésekor benyújtani.

Az elektronikus jelentkezés esetén az intézmény honlapjára www.csatirefi.hu és a Református Óvoda facebook oldalára https://www.facebook.com/refovoda  feltöltött "Óvodai jelentkezési lap" című nyomtatvány letölthető, melyet kitöltést követően, az óvoda hivatalos e-mail címére Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. küldjék el a beiratkozási eljárás keretében.

JELENTKEZÉSI LAP / SZÁNDÉKNYILATKOZAT letöltése: word / pdf

A személyes beiratkozást telefonos bejelentkezést követően előre egyeztetett időpontban tudjuk ütemezni és fogadni a járványhelyzetben előírt szabályok betartása mellett. A beiratkozáshoz időpontot kérhetnek a 49/552 235 vezetékes és a 30/6863656 mobil telefonszámon a tájékoztatás közzétételét követően folyamatosan, minden munkanap 8-16 óráig.

A személyes beiratkozáskor kérjük a szükséges dokumentumokat ( a gyermek anyakönyvi kivonata, ha van személyi igazolványa, lakcím kártya, a szülő /gondviselő lakcím kártyája, személyi igazolványa, ha van a gyermek szakértői véleménye, eü.-i törzskönyve, beadott védőoltások megléte igazolására) ebben az esetben hozzák magukkal.

Tájékoztatjuk a kedves szülőket, hogy óvodaköteles a 2021/2022 nevelési évben az a gyermek, aki 2017. 09.01.-2018. 08.31.-ig született. Óvodánknak lehetősége van a jelentkezések függvényében, az esetlegesen fennmaradó üres óvodai férőhelyre a 2018. 09.01.-után született 2.5 éves gyermekeket is felvenni igény esetén.

Beiratkozással kapcsolatos kérdéseikre szívesen válaszolunk elektronikus és telefonos elérhetőségeinken egyaránt. Szíves figyelmükbe ajánljuk Óvodánkba hívogató, bemutatkozó kisfilmünket, melyet elektronikus felületeinken tudnak megtekinteni.

Megtisztelő érdeklődésüket és jelentkezésüket szeretettel várjuk!


Nt. Gazda István sk.
fenntartó

Horváth László sk.
intézményvezető

Horváthné Hajdú Éva sk.
óvodavezető


Étkezési térítési díj

Kedves Szülők!


A 2021. május havi étkezési térítési díjak fizetése a következő napokon történik:


2021. június 10. (csütörtök) 8:00-11:00

2021. június 11. (péntek) 8:00-11:00


A térítési díj szedése a Dr. Enyedy Andor Református Általános Iskola, Óvoda és Bölcsőde KONYHÁJÁN, a GAZDASÁGI IRODA részben történik, a megadott időpontokban.

EFOP pályázat


Örömmel adjuk hírül, hogy iskolánk a 2020/2021-es tanévre elnyerte a Boldog Iskola címet!

ingyenes webstatisztika


A Dr. Enyedy Andor Református Általános Iskola, Óvoda és Bölcsőde sikeresen pályázott a Lőrincze Lajos V. iskolai könyvtárbővítési és állománygyarapítási pályázaton.

A honlap a legjobb felhasználói élmény nyújtása érdekében sütiket használ. Az oldal böngészésének folytatásával hozzájárul ahhoz, hogy ezeket a sütiket böngészőjében tároljuk. Tudjon meg többet az oldalon használt sütikről.

...

EU Cookie Directive Module Information